9818 Düşük Omuz Midi Boy Elbise-Gül Kurusu

Ürün Kodu : 101A09818_Gül Kurusu

Kaliteli ve uygun fiyatlı ELBİSE modelleri modayı takip eden kadınların tercihi Dilvin’de. Gül Kurusu renkli 9818 Düşük Omuz Midi Boy Elbise-Gül Kurusu şu an stoklarda. Şimdi satın al!

Ürün Ölçüleri : Göğüs : 48 Kol boyu : 23 Arka Ortadan Boy : 75

Haftaiçi 14:00'a kadar verilen siparişleriniz, o gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Satın aldığınız ürünün teslim alınmasını takip eden 14 iş günü içerisinde, tarafımıza fatura içinde yer alan iade formunu doldurarak, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, fatura içerisinde yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak MNG KARGO Müşteri No: 274294410 ile aşağıda belirttiğimiz adresimize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 10 iş günü içerisinde iade işleminiz sağlanır.

*Takı kategorisine ait ürünlerin iadeleri kabul edilmemektedir (küpe, kolye, broş vb.)

Kapıda nakit, kapıda kredi kartı veya banka havalesi ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinin sağlanabilmesi için, fatura içinde yer alan iade formuna IBAN ve Hesap Sahibi Adı bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Kapıda ödeme tahsilat bedeli (5,99 TL) iade edilmemektedir.

Ürünlerin renk, beden veya farklı bir model ile değişimleri yapılmamaktadır.