Seçili Filtreler: Basic   Hepsini Sil

Kategorinin Çok SatanlarıBayan Basic Tişört Modelleri & En Trend Tasarımlar

Basic Tişört Nasıl Kombinlenir?

Rahatlık dendiğinde basic tişört çeşitleri üzerinde çıta bulmak oldukça zordur. Her renk, her ton ve tasarıma sahip olabilen kadın basic tişört modelleri , günlük giyimin en sevilen parçaları arasında yer alır. Bahar aylarında ince, sonbaharda kalın ceketlerle birlikte giyilen basic tişörtler, yaz aylarının gözde kıyafetleri olarak bilinir. Basic tişörtlerin bu denli sevilmesinin başlıca sebeplerinden biri de elbette kolay kombin yapılabilir olması. A’dan Z’ye tüm alt giyim ürünleriyle birlikte kullanılabilen bu uyumlu parçalar, her kadının dolabında en az 3 adet şeklinde kendine yer bulur.

• Yaz kombinlerinde basic tişörtünüzle Jean etek, Jean şort, Jean pantolon giymeyi seçebilirsiniz. Rahatlığın yanı sıra her yerde giyebileceğiniz ikililer olacaklardır. Ayrıca renkli basic tişört modelleri arasında seçeceğiniz ürünlerle kiloş etekler, capriler veya taytlar da yaz sıcağında serin bir gedik açabilmenize olanak sağlar.

• Bahar aylarında basic tişört ve tayt, en basit kombinler arasında yer alır. Hem rahat hem şık hem de kolay kullanılabilen bu ikili, kadınlar tarafından da oldukça sevilir. Sonbahar geldiğinde ise daha kalın taytların yanı sıra eşofman altları ile birlikte giyilebilirler.

Her mevsimde farklı bir kombin olanağı sunan kadın basic tişört modellerine Dilvin online mağazasından ulaşabilirsiniz.
 

Basic Tişört Altına Ne Giyilir?

Basic tişört modelleri , sağladıkları kombin kolaylığı ve uyumluluk sayesinde pek çok farklı alt giyim ürünüyle birlikte kullanılabilir. Şort, pantolon, tayt, etek ve daha pek çok farklı alt giyim ürünü ile sizi uğraştırmaksızın uyum sağlayacaklardır. Yine de farklılık arayışındaysanız, basic tişörtlerinizle uzun ve salaş etekler giyebilir, kısa taytları tercih edebilirsiniz.
 

Kadın Basic Tişört Bedenleri Neler?

Kadın basic tişört modelleri de tıpkı diğer üst giyim ürünleri gibi S, M ve L olarak ölçülendirilir. Dikvin’den satın alacağınız basic tişörtlerde bedenler de Small, Medium ve Large olarak karşınıza çıkabilir. Small beden 36, Medium beden 38, Large beden ise 40 olarak tasarlanmıştır. Bazı basic tişört modellerinde ise doğrudan kendi bedeninizi seçebilir ve rahat bir deneyimin keyfini çıkarmak üzere Dilvin basic tişörtlerini dolabınıza ekleyebilirsiniz.
 

Basic Tişört Fiyatları En Uygun Nerede?

Birbirinden canlı renkler ve şık tasarımlarla sunulan Dilvin basic tişört modelleri, oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Bir veya birden fazla adette kadın basic tişört ürününü, uygun fiyatlı olmaları sebebiyle aynı anda satın alabilirsiniz. Böylece Dilvin kalitesi ve bütçeye uygun fiyatları aynı anda deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz.