Bayan Boyfriend Pantolon Modelleri ve En Uygun Fiyatlar

Boyfriend Pantolon Nasıl Giyilir?

Boyfriend pantolon ismi verilen pantolonlar özellikle kadınların son dönemin değişen modasıyla en sevdikleri parçalardan bir tanesi haline gelmiştir. Boyfriend pantolonlar genellikle bacak boyu uzun ve zayıf kadınlar tarafından tercih ediliyor. Kalıpları itibariyle erkeklerin pantolonlarına benzer bir kalıba sahip olduğu için bazen kombinlemesi zor bir hal alabiliyor. Dar pantolonların yanı sıra boyfriend pantolonların tamamı rahat bir duruş için üretilmiştir. Özellikle dar ve vücudu saran ve yazın giyilmesi neredeyse imkansızlaşan pantolonlar gibi değil tam olarak yaz mevsiminde sizi rahatlatacak pantolonlardan bir tanesidir.
 

Boyfriend Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Boyfriend pantolon kombinlerken çok dikkatli olunması gereken pantolonlardan bir tanesidir. Çünkü yapacağınız yanlış bir kombin şık bir görüntüden uzak olabilir. Bu pantolonların paçalarını dilediğiniz gibi katlayarak kısaltabilir ve üzerine çok sade ama kombininizin tam da ihtiyacı olan crop topları kullanabilirsiniz. Düz beyaz tişörtler de bu pantolonların üzerine giyilebilecek çok rahat kıyafetlerden bir tanesidir.
 

Boyfriend Pantolon Nasıl Seçilir?

Boyfriend pantolon seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunuyor. Bu pantolonlar gün boyu rahat olmanızı sağlayacak pantolonlar olduğu için dar ya da bol tercih edilmesi bu rahatlığı elinizden alacaktır. Dolayısıyla kendi bedeninizde tercih etmek daha doğru olacaktır. Ayrıca bu pantolonlar duruş olarak uzaktan erkek pantolonlarına da benzediği için bol tercih edildiğinde potluk yapacak ve güzel bir görüntü vermeyecektir.
 
Boyfriend Pantolon İle Hangi Ayakkabı Giyilir?
Boyfriend pantolonlar ile eğer spor bir görüntü vermek istiyorsanız düz tabanlı spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Fakat rutin görüntüden çıkıp daha modern bir hava katmak isterseniz de kombininizi ince topuklu bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Dilvin mağazamızdan tercih edeceğiniz boyfriend pantolonlar sayesinde artık alışılmış görüntülere veda edin!