Kalem Etek Modelleri En Şık Çeşitler ve Uygun Fiyatlarla

Kalem Etek Üzerine Ne Giyilir?

Kalem etek genellikle kadınların daha özel günlerde veya resmi yerlerde tercih ettikleri eteklerden bir tanesidir. Üzerine de genellikle kadınlar gömlek ve blazer ceket tercih etmektedirler. Bu kombin casual bir kombin olmakla beraber, gece ve günlük hayatın da oldukça içinde olan kalem etekler ile başka bir sürü kıyafeti beraber kullanabilirsiniz. Özellikle deri kalem etekler üzerine giyeceğiniz şık saten bir bluz ile gece kombininizi oluşturabilirsiniz.
 

Kalem Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Kalem etekler yapısı gereği genellikle dizin hemen altında bittiği için daha çok kısa ayakkabılar tercih edilmesi daha doğru bir kullanım olmaktadır. Çizme giydiğiniz zaman eteğin bittiği yer ile güzel bir görüntü sağlamanız çok mümkün olmayacaktır.
 

Kalem Etek Nasıl Kombinlenir?

Kalem eteği dilediğiniz kıyafet ve ayakkabı ile kombinlemek artık çok kolay. Eğer kurumsal bir yerde çalışıyorsanız ve pantolondan sıkıldıysanız, etekler bir numaralı kurtarıcınız olacak. Kumaş bir kalem eteği beyaz şık bir bluz veyahut gömlek ve sizi zarif gösterecek bir topuklu stiletto ile kullanarak kusursuz bir kombin oluşturabilirsiniz. Eğer kalem etek ile daha günlük ve içerisinde daha rahat hissedeceğiniz bir kombin yapmak isterseniz, üzerine basic bir beyaz ya da farklı bir renk tişört giyebilirsiniz. Altına yine düz tabanlı ya da dilediğiniz bir spor ayakkabıyı giyerek dışarıya çıkmaya hazırsınız! Dilvin online mağazamızda yer alan yüzlerce ürün arasından kendinize en yakışan kombini kolayca oluşturabilirsiniz.
 

Siyah Kalem Etek Üzerine Ne Giyilir?

Siyah kalem etek ile kadınlar genellikle beyaz rengi kombinlemeyi tercih ediyorlar. Siyah eteğin üzerine giyeceğiniz beyaz bir gömlek, kadın tişört ya da bluz siyahı oldukça asil gösterecektir. Eğer daha özel bir gün için kullanacaksanız siyah eteğin üzerine bordo, fuşya gibi renkleri de tercih edebilirsiniz.