Mom Jean Pantolon Modelleri ve Renk Seçenekleri Dilvin'de

Mom Jean Ne Demek?

Yeni sezonun modalarından bir tanesi olan mom jean çok eskiden beri var olan modellerden bir tanesidir. Özellikle de kadınların değişen moda ile beraber mom jeanleri tercih ettiklerini görebiliyoruz. Mom jean dediğimiz pantolonlar vücudu skinny jean, dar kot pantolonları gibi sarmayan ve yüksek bele sahip pantolon modellerindendir. Bol olmaları ve hatları çok göstermemesiyle daha çok orta yaştaki kadınların tercih etmesiyle ismi bu şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Fakat artık özellikle de son dönemlerde her yaştan kadının çok rahatlıkla giymeye başladığı bir ürün haline gelmiştir.
 

Mom Jean Hangi Vücut Tipine Uygun?

Mom jeanler yüksek belleri ve bol yapısıyla bütün vücut tiplerinin tereddütsüz olarak tercih edebileceği pantolonlardandır. Eğer kısa bir bacak boyunuz varsa paçaları kıvırmadan mom jeani kullanabilirsiniz. Eğer bacak boyunuz uzun ise paçaları biraz kıvırarak altına giyeceğiniz topuklu ayakkabı ile kusursuz görünmeye hazır olun. Tüm vücut tiplerine uygun mom jean modellerinin tamamına Dilvin mağazamızda sizler için özel olarak hazırlanan koleksiyondan kolayca ulaşabilirsiniz.
 

Mom Jean Bedeni Nasıl Seçilir?

Mom jean vücudu sarmadığı ve bol bir duruş sağladığı için kendi bedeninizde tercih edebilirsiniz. Eğer basenli bir vücut yapısına sahipseniz açık renklerden ziyade koyu renk ve yüksek bel bir mom jean ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Sadece basenlerinizi gösterecek birtakım aksesuarlardan uzak durmanız gerekmektedir.
 

Mom Jean Nasıl Kombinlenir?

Mom jeanleri kombinlemek çok kolaydır. Özellikle günlük kullanımda kadınların beyaz tişörtler, askılı atletler ve yüksek bel olduğu için crop toplar ile tercih ettiği görülmektedir. Fakat özel bir buluşma için üzerinize giyeceğiniz saten bir kadın gömlek ile spor havayı bir anda dağıtabilirsiniz. Topuklu botlar, topuklu ayakkabılar, düz taban spor ayakkabılar; kotunuza farklı farklı havalar katacak.