İADE KOŞULLARI

 

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?                                                                                                        


 

Satın aldığınız ürünün teslim alınmasını takip eden 14 iş günü içerisinde, tarafımıza ürünü nedenini bildirerek iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, faturada yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak Yurtiçi Kargo (444 99 99) 305733336 müşteri kodu veya UPS KARGO (444 00 33) A52014 müşteri kodu ile aşağıda belirttiğimiz adresimize ücret ödemeden gönderebilirsiniz.

 

 

 

 İade Adresimiz:

Dilvin Tekstil Elk.Hiz.Tic. ve Ltd.Şti

M.Nesih Özmen Mah. Akçaağaç Sokak No:19 Kat:3/B Merter/Güngören/İstanbul

 

 

İade işlemleri:

dilvin.com.tr üyelerinin ‘Sebep göstermeden cayma hakkı’ 14 gündür. İade şartlarımız, 4077 nolu Tüketicinin Korunmasına İlişkin Kanun ve Uygulama Yöntemleri’ kapsamında ve şirketimiz uygulamaları gereği değişiklik gösterebilmektedir. En güncel bilgilere, internet sitemizde ki ürün iade işlemleri ile ilgili bölümden ulaşabilirsiniz.

 

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliğinin bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, satılabilme özelliğini yitirmiş, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen ürünler iade olarak kabul edilmeyecek ve kargo ücreti dilvin.com.tr tarafından karşılanmayacaktır.

 

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 10 gün içerisinde kredi kartınıza yansır.