İADE KOŞULLARI

 

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?                                                                                                        


 

Satın aldığınız ürünün teslim alınmasını takip eden 14 iş günü içerisinde, tarafımıza fatura içinde yer alan iade formunu doldurarak, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, faturada yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak MNG KARGO Müşteri No: 274294410, YURTİÇİ KARGO  Müşteri No: 305733336 veya UPS KARGO Müşteri No: A52014 ile aşağıda belirttiğimiz adresimize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

 

 

 

İade Adresimiz:

Dilvin Tekstil Elk.Hiz.Tic. ve Ltd.Şti

M.Nesih Özmen Mah. Akçaağaç Sokak No:19 Kat:3/B Merter/Güngören/İstanbul

 

 

İade işlemleri:

dilvin.com.tr üyelerinin ‘Sebep göstermeden cayma hakkı’ 14 gündür. İade şartlarımız, 4077 nolu Tüketicinin Korunmasına İlişkin Kanun ve Uygulama Yöntemleri’ kapsamında ve şirketimiz uygulamaları gereği değişiklik gösterebilmektedir. En güncel bilgilere, internet sitemizdeki ürün iade işlemleri ile ilgili bölümden ulaşabilirsiniz.

 

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliğinin bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, satılabilme özelliğini yitirmiş, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen ürünler iade olarak kabul edilmeyecek ve kargo ücreti dilvin.com.tr tarafından karşılanmayacaktır.

 

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 10 iş günü içerisinde iade işleminiz sağlanır.

Kapıda nakit, kapıda kredi kartı veya banka havalesi ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinin sağlanabilmesi için, fatura içinde yer alan iade formuna IBAN ve Hesap Adı bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.