İADE KOŞULLARI

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?                                                                                                        

Satın aldığınız ürünün teslim alınmasını takip eden 14 iş günü içerisinde, tarafımıza fatura içinde yer alan iade formunu doldurarak, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, fatura içerisinde yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak MNG KARGO Müşteri No: 274294410 ile aşağıda belirttiğimiz adresimize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

        İade Adresimiz:

        Dilvin Tekstil Elk.Hiz.Tic. ve Ltd.Şti

        Mehmet Nesih Özmen Mah. Fatih Cad. Akçaağaç Sokak No:19/7 Merter – Güngören / İstanbul

 

İade işlemleri:

dilvin.com.tr üyelerinin ‘Sebep göstermeden cayma hakkı’ 14 gündür. İade şartlarımız, 4077 nolu Tüketicinin Korunmasına İlişkin Kanun ve Uygulama Yöntemleri’ kapsamında ve şirketimiz uygulamaları gereği değişiklik gösterebilmektedir. En güncel bilgilere, internet sitemizdeki ürün iade işlemleri ile ilgili bölümden ulaşabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliğinin bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, satılabilme özelliğini yitirmiş, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen ürünler iade olarak kabul edilmeyecek ve kargo ücreti dilvin.com.tr tarafından karşılanmayacaktır.

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 10 iş günü içerisinde iade işleminiz sağlanır.

*Takı kategorisine ait ürünlerin iadeleri kabul edilmemektedir (küpe, kolye, broş vb.)

Sitemiz alışveriş koşullarında belirtilen ücretsiz kargo kampanyası, iade işleminizden sonra değişiklik gösterebilir. Örneğin; 100 TL üzerindeki ücretsiz kargolu siparişinizde yer alan ürünlerin bazılarını iade ettiğinizde ve sizde kalacak yeni sipariş tutarınız 100 TL alt limitinin altına düştüğünde, 12,99 TL kargo ücreti kesintisi yapılacaktır.

Ürünlerin renk, beden veya farklı bir model ile değişimleri yapılmamaktadır.