Kategorinin Çok Satanları
Bayan Sweatshirt

kadın triko modelleri

Özel tasarıma sahip olan bayan Sweatshirt modelleri ile istediğiniz kombini kaliteli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Tüm modellerde estetik tasarım ön planda yer aldığı için gün içerisinde tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Modellerde kullanılan kumaşlar kaliteli olduğundan dolayı cildinizde de herhangi bir şekilde alerji oluşturmaz. Ayrıca rahat bir giyim tarzı olduğu için hareketlerini kısıtlamaz. Güvenilir bir şekilde kullanım sağlamanıza yardımcı olur. Spor ve rahat giyimi sevenler için ideal bir seçim olacak Sweatshirtler de renk seçeneği de bulunuyor. Düz bir renk alabileceğiniz gibi canlı renk tonlarını da seçerek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Bayan Sweatshirt Modelleri

Bayan Sweatshirt modelleri içerisinde kapüşonlu seçenekler de bulunuyor. Tarzı ile sizin özel hissetmenize yardımcı olur. Yırtmaç bölümünde bulunan taş işlemelerde modelin daha havalı görünmesine olanak sağlıyor. Bu sayede oluşturacağınız kombinin de estetik yönünün de ön plana çıkmasına yardımcı olur. Kol kısmı dantel detaylı modeller de canlı renk tonları ile spor görünmenize olanak sağlayacaktır.

Modellerin iç kısımları özel tasarıma sahip olup, giyimi de oldukça kolaydır. Herhangi bir şekilde gün içerisinde sizi rahatsız etmez.  Modeller bohem tarz oluşturmak isteyenlere de kolaylık sağlıyor. Modellerin üzerinde yer alan desenler sayesinde oluşturulacak kombinin öne çıkması da kolayca sağlanabilir. Seçtiğiniz model kaliteli ve hızlı bir şekilde adresinize kadar gönderiliyor. Tüm hizmet içeriği müşteri memnuniyeti içerisinde size sunulur.