Kategorinin Çok Satanları

kadın pantolon modelleri

 

Pantolon Modelleri Nelerdir?

Kumaş, desen ve kesim gibi detaylarında büyük çeşitlilikler gösteren bayan pantolon modelleri sizlerle buluşturulur. Sayfamızda popüler olarak tercih edilen kumaş türlerinin başında jean gelmektedir. Bu klasik kumaş türü, farklı kombinler sayesinde, her türlü ortamda tercih edilebilir. Kesim ve tasarım açısından da çeşitlilik gösteren bu bayan pantolon, mom, geniş, dar, boru, boyfriend gibi farklı görünümlere sahiptir. Jean’in yanı sıra farklı kumaş tipleri, şıklığınızı ortaya koymanızı sağlayacak farklı olanaklar da vardır. Müşteri dostu sitemiz içerisinde kolaylıkla gezinebilir, tüm kadın pantolon seçeneklerimize göz atabilirsiniz. Farklı tarzlara sahip bu ürünlerden istediklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.
   

Mom Pantolon Nedir?

Son zamanlarda yükselişe geçmiş olan pantolon tasarımları arasında ilk sıralarda mom jeanler gelir. Bu kadın pantolon tasarımları, kot kumaşının kendine has havasını, rahat bir kesim tarzıyla birleştirmesi sayesinde popülerlik kazanmıştır. Son trendlere ve moda akımlarına uygun olarak yenilenen ürün portföyümüz içerisinde kotun yanı sıra farklı kumaş alternatifleri de bulunan mom pantolon seçenekleri yer almaktadır. Bu özel kesim tarzıyla hazırlanmış tüm bayan pantolon modellerine sayfamızdan göz atabilirsiniz. Son birkaç yıldır mom kesim tarzı ile birlikte yükselişe geçmiş olan seçeneklerden birisi kargo bayan pantolonlardır. Tarz ve tasarım açısından tamamıyla farklı görünen bu ürünler, mom akımıyla birlikte gelen konforu yansıtır. Tasarımların sağ taraflarında yer alan cep detayı, kargo pantolonların popülerlik kazanmasını sağlayan ayrıntıları olmuştur.
   

Tayt Nedir?

Kadınlar için en temel giyim parçalarından birisi taytlardır. Bayan pantolon tasarımları arasında en sportif ve en rahat tasarıma sahip olan bu ürünler hem kısa hem de uzun modellere sahiptir. Spor yaparken tercih edilebilen bu kadın pantolon seçenekleri, sportif bir tarzda giyindiğiniz günlük hayatta da kullanılabilir.
   

Yüksek Bel Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Günümüzde nerdeyse her kadının gardırobunda yer alan yüksek bel bayan pantolon modelleri kombinlemesi oldukça kolay ve eğlenceli olan parçalardır. Belin üst kısımlarına kadar uzanan bu giyim parçası, kısa üst giyim parçalarını giyme özgürlüğü tanır. Hem kısa hem de normal boyda üst giyim parçalarıyla giyilebilen bu ürünler, kombinleme olasılıklarını arttırır. Bu özellikleri sayesinde giyilebilecekleri ortamlar ve kullanım imkanları da artmış olur. Sayfamızda sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesi içerisinde geniş bir tarz ve tasarım yelpazesinde sunulan pantolonlar yer almaktadır. Gardırobunuza bu sayfadan ekleyeceğiniz birkaç kıyafet sayesinde, her ortamda tercih edebileceğiniz bir alt giyim parçasına sahip olabilirsiniz.