Kategorinin Çok Satanları


49,99 TL 19,99 TL
49,99 TL 19,99 TL
49,99 TL 19,99 TL
49,99 TL 19,99 TL
49,99 TL 19,99 TL


Tayt Modelleri

 

Tayt Ne Demek?

Esnek kumaşı sayesinde, alt giyim parçaları arasında en yüksek hareket özgürlüğü sunan ürünler arasında ilk sıralarda tayt gelir. Egzersiz sırasında gönül rahatlığıyla tercih edilen bayan tayt modelleri, sportif bir tarzda giyineceğiniz günlerde de kullanılabilir. Sürekli olarak hareket etmeniz gerektiren bir gün sizi bekliyorsa en sevdiğiniz tayt modelleri arasından seçiminizi yaparak güne bir adım önde başlayabilirsiniz. Esnek kumaşı sayesinde cilt üzerinde herhangi bir baskı yaratmayan bu ürünler, yüksek seviyede konforu sizlerle buluşturur. Dilvin olarak firmamızın sizler için özenle hazırladığı bu kategori içerisinde mat ve parlak görünümlü çeşitli tasarımlar bulunur. Ürünlerin kendi sayfalarından mevcut beden seçeneklerine göz atabilir, kendi beden ölçülerinize uygun alternatife kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kendi ölçülerinize uygun ürünü aldığınız sürece, bu kumaş türüyle birlikte gelen tüm konfordan yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 

Kısa Tayt Nasıl Giyilir?

Sıcak havalarda popüler olarak tercih edilen alt giyim ürünleri arasında ilk sıralarda kısa tayt modelleri gelir. Bu giyim parçaları, kumaşları sayesinde zaten oldukça nefes alabilir özelliktedir. Kumaş dokusu, cildi boğmaz ve esnek yapısı sayesinde havayla olan bağı koparılmaz. Tüm bu özellikleri her tülü hava koşulunda giyilmesi için ideal bir parça olmasını sağlar. Kısa tayt tasarımları, alt bacağın tümünü ve üst bacağın yarısını açıkta bırakacağından ekstra bir nefes alabilirlik sunar. Özellikle yaz ve ilkbahar ayları için ideal bir tercih niteliğindedir. Bu bayan tayt tasarımları sayesinde sıcak havalara karşı koyabilirsiniz.
 

Parlak Tayt Nasıl Giyilir?

Dikkat çekici görünümü sayesinde popülerlik kazanmış olan parlak tayt modelleri, sevilerek tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alır. Hem kısa hem de uzun alternatifleri bulunan bu tasarımlar, birçok farklı renk seçeneğine de sahiptir. Parlak kumaşlı tayt ürünlerimizde sunulan renk seçeneklerinden bazıları, antrasit, petrol, siyah, hâkî, lacivert ve fümedir. Tüm bu renk alternatiflerini ve çok daha fazlasını görmek için sayfamızda bulunan bayan tayt seçeneklerine göz atabilirsiniz. Ürün fotoğrafları sayesinde genel duruşları hakkında bilgi sahibi olabilir, tüm renk ve beden seçeneklerini görebilir ve tercihinizi buna uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz.