Kategorinin Çok Satanları


49,99 TL 19,99 TL
49,99 TL 19,99 TL
49,99 TL 19,99 TL
49,99 TL 19,99 TL


Tayt Modelleri

tayt modelleriTayt Modelleri

Günlük giyimde rahatlıktan vazgeçmeyenler şıklığından da ödün vermeyecek. Son yılların en rahat kıyafetlerinden biri olmayı başaran tayt modelleri ile hem modern hem de şık bir görünüm sunarken aynı zamanda konforunuzu da korumuş olacaksınız. Esnek kumaşlar kullanılarak hazırlanan tasarımlar vücudu tam olarak sardığından zarif hatlarınızı da gizlemiyor. Hareket kabiliyetini de kısıtlamayan taytlar sokak modasına da uygun bir duruş sergileyebiliyor.

Spor giyim stiline uygun olan tasarımları günlük yaşantının yanı sıra sosyal yaşantınızda da tercih edebilirsiniz. Üzerine şık bir tunik giyerek çeşitli etkinliklere katılabilir, tişört giyerek sokak modasına uygun bir görünüm kazanabilirsiniz. Hem spor ayakkabı modelleri hem de topuklu ayakkabılar ile kullanılabilen tayt modelleri ile siz de şık ve rahat bir gün geçirebilirsiniz.

Kategori içerisinde düz kumaşlardan hazırlanmış modellerin yanı sıra desenli kumaşlardan dizayn edilmiş olan taytlar da bulunuyor. Tam boy kesim ile birlikte diz altı tayt modellerini de tercih edebilirsiniz. Yılın her mevsiminde kullanıma uygun olan bu tasarımlar oldukça geniş bir kombin seçeneği yelpazesi sunuyor.