Kategorinin Çok Satanları


239,99 TL
299,99 TL
239,99 TL
Sepette %20 İndirim Fırsatı!
239,99 TL
299,99 TL
239,99 TL
Sepette %20 İndirim Fırsatı!
143,99 TL
179,99 TL
143,99 TL
Sepette %20 İndirim Fırsatı!
127,99 TL
159,99 TL
127,99 TL
Sepette %20 İndirim Fırsatı!
135,99 TL
169,99 TL
135,99 TL
Sepette %20 İndirim Fırsatı!
135,99 TL
169,99 TL
135,99 TL
Sepette %20 İndirim Fırsatı!
103,99 TL
129,99 TL
103,99 TL
Sepette %20 İndirim Fırsatı!

Jean Pantolon (Kot Pantolon)

Kot Pantolon Nasıl Seçilir?

Yüksek bel, boru paça, geniş kesim gibi kot pantolonların genel görünümlerini belirleyen birçok farklı özellikleri bulunur. Dilvin olarak sizlere sunduğumuz ürün yelpazesi içerisinde farklı modelleri ve tasarımlarıyla hazırlanan farklı alternatifler mevcuttur. Bu zengin jean pantolon yelpazesi içerisinden yapacağınız tercih, kişisel moda zevkiniz ve giyim tarzınıza bağlı olarak belirlenir. Dar kesim dışında bir model giymeyen birisiyseniz, sayfamızdaki ürün yelpazesinde bu tasarımdan farklı olarak geniş paça kot pantolon modellerini bulabilirsiniz. Kesim ve tasarım açısından çeşitlilik isterseniz dar kesimin yanı sıra mom jean , boyfriend pantolon , geniş paça kot pantolon ve , boru paça kot pantolon, balon kot pantolon gibi farklı seçeneklere göz atabilirsiniz. Sayfamızda sizlerle buluşturulan son moda kot pantolon modelleri için dayanıklı kumaşlar ve etkili boyar maddeler tercih edilmiştir. Markamızın ürünlerinden birisini seçerek yüksek kalite standartlarının tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.
 

Mom Jean Pantolon Ne Demek?

Yaklaşık otuz sene önce moda sektörüne giriş yapmış olan bu tasarım, günümüzde tekrar yükselişe geçmiştir. Mom jean pantolon , yüksek belli ve genellikle bol paçalı modellerdir. Giyim süreci oldukça konforlu olan bu tasarımlar, mavinin farklı ton seçeneklerinde sizlerle buluşturulur. Dilvin olarak son moda akımlarını sürekli olarak takip ettiğimizden yükselişe geçmiş olan bu kot pantolon tasarımını ürün yelpazemize dahil etmekteyiz. Tüm ürünleri sıralayarak bu tasarım seçeneğine ulaşabilir, gardıroplarınıza son trendlere uygun bir eklemede bulunabilirsiniz. Aynı zamanda açık renk kot pantolon , boru paça kon pantolon ve çift renkli kot pantolon modellerimize göz atmayı unutmayın! Daha rahat parçaları tercih ediyorsanız ayrıca tayt modelleri için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Sıcak havalar için ise şort modellerimizde yeni sezon ürünleri sizi bekliyor!
 

Kot Pantolon Nasıl Yıkanır?

Jean pantolon üzerindeki etikette, yıkamanız önerilen program ve sıcaklık derecesi belirtilmektedir. Markamızın sizlerle buluşturduğu canlı renkleri daha uzun süreler boyunca korumak için kot pantolonlarınızı ters çevirerek yıkamanız önerilir. Ayrıca kurutma sırasında gereğinden uzun süre güneş altında bırakılmaması da oldukça önemlidir. Kullanım süreciniz boyunca jean pantolonunuzun kumaş kalitesini ilk günkü haliyle korumak için birkaç noktaya dikkat edebilirsiniz. Böylelikle zamansız tasarımlara sahip bu ürünleri, uzun bir süre kullanma mutluluğunu yaşayabilirsiniz.