Kategorinin Çok Satanları


499,99 TL
549,99 TL
499,99 TL
Sepetiniz 500₺'yi geçtiğinde uygulanır.
191,99 TL
239,99 TL
191,99 TL
Sepette %20 İndirim Fırsatı!
183,99 TL
229,99 TL
183,99 TL
Sepette %20 İndirim Fırsatı!
183,99 TL
229,99 TL
183,99 TL
Sepette %20 İndirim Fırsatı!
183,99 TL
229,99 TL
183,99 TL
Sepette %20 İndirim Fırsatı!

Kadın Gömlek

kadın gömlek modelleri

Dilvin Kadın Gömlek Modelleri Nelerdir?

Farklı ortamlarda giyilebilmesi, eşsiz bir tarza sahip olması, tasarım, renk ve kesim açısından geniş çeşitlilikler sunması, bayan gömlek modellerinin popülerlik kazanmasını neden olmuş özelliklerinden sadece bazılarıdır. Bu üst giyim parçalarının tasarımlarındaki ufak değişiklikler, iş yaşamında tercih edilebilecek bir kıyafetten gündelik şıklığı yakalayabileceğiniz bir kombin şansına dönüşmesini sağlayabilir. Dilvin olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesi içerisinde çok çeşitli kadın gömlek alternatifleri bulunur. Belden bağlamalı ve crop top tarzındaki gömlek seçeneklerinde sunulan kısa ürünlerin yanı sıra sayfamızda uzun gömlek tasarımları da yer alır. Giyim parçasının uzunluğu, sahip olacağınız görünüm ve tarz üzerinde çarpıcı değişiklikler yaratır. Bayan gömleklerde sunulan çeşitlilikler sadece boyuyla sınırlı değildir. Aynı zamanda renk, desen ve tasarım açısından da sunulan farklı ürün alternatifleri mevcuttur. Tüm bu seçenekleri sayfamızdan görebilir, gardıroplarınızdan eksilmeyecek üst giyim parçalarına sahip olabilirsiniz.
 

Oduncu Gömleği Nasıl Kombinlenir?

Oduncu gömlek tasarımı, en klasik görünümlerden birisidir. Zamansız bir tarza sahip olan bu tasarım, her kadının gardırobunda yer alması gereken temel parçalar arasındadır. Gündelik kullanım için ideal olan oduncu bayan gömlek modelleri, birçok farklı alt giyim parçasıyla kombinlenebilir. Genellikle sportif tarzdaki giyim parçalarıyla uyum gösterir. Bu özelliği nedeniyle, iş hayatı gibi profesyonel alanlardan çok, rahat giyim tarzının benimsenebileceği alanlarda tercih edilir. Dilvin olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesi içerisinde oduncu desenin yanı sıra birçok farklı bayan gömlek seçenekleri sunulur. Tüm bu alternatifleri görmek için sayfamızdaki kadın gömlekleri sıralayabilirsiniz.
 

Crop Top Bayan Gömlek Nasıl Giyilir?

Crop top, son zamanlarda yükselişe geçmiş olan bir üst giyim parçasıdır. Popülerlik kazanmakta olan bu tasarım, kendisini gömlek ürünlerinde de göstermeye başlamıştır. Firmamızın sizlerle buluşturduğu bayan gömlek modelleri arasında çeşitli crop top seçenekleri bulabilirsiniz. Son trendlere uygun bu bayan gömleklerden birisini tercih ederek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Kısa kesimleri ile dikkatleri üzerine çeken crop top kadın gömlek seçenekleri, bel hatlarını ortaya çıkartarak zarif bir görünüm yaratır. Her türlü vücut tipine uyum gösterecek bir tasarım alternatifi bulunur. Aynı zamanda kombininizde yüksek bel pantolon modellerini de tercih edebilirsiniz. Sayfamızdaki ürünlere göz atarak kendi isteklerinize ve vücut hatlarınıza uyum sağlayan seçeneğe ulaşabilirsiniz.