Triko Elbise Modellerinde İçinizi Isıtacak En Şık Çeşitler

Triko Elbise Nasıl Kombinlenir?

Triko elbise dendiği zaman akla kış ve sonbahar ayları gelmektedir. Dolayısıyla kombinlerinizi yaparken normalden biraz daha farklı kombinler yapacaksınız. Triko elbiselerin birkaç boyu bulunmaktadır. Kısa olan modelleri kış aylarının vazgeçilmezlerinden bir tanesi oluyor. Altına giyeceğiniz şık uzun bir çizme sayesinde kışın bile gözleri üstünüzde toplayabilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz bir deri ceket ile de göz kamaştırmaya hazırsınız. Eğer uzun bir triko elbise tercihiniz olacaksa, topuklu kısa botlar çok şık bir seçim olacaktır.
 

Triko Elbise Nasıl Kısaltılır?

Triko elbisenizin boyu eğer hoşunuza gitmiyorsa terziye götürerek boyunu kolayca kısaltabilirsiniz. Makas ile kendiniz yapmak isterseniz, biraz tehlikeli olabilmektedir. Çünkü trikonun kumaşı biraz farklıdır. Fakat bir metre yardımıyla evde kendiniz de yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey dikkatli olmak ve ne istediğinizi bilmek!
 

Triko Elbise Nasıl Giyilir?

Triko elbise kış aylarında çokça tercih ediliyor. Kalın kumaşı sayesinde hem sıcak tutuyor hem de başka bir şey giymeye ihtiyaç duymadan kullanabiliyorsunuz. Eğer triko bir elbiseniz varsa üzerine siyah deri bir ceket alarak elbisenizi kolaylıkla giyebilirsiniz. Hem şık hem de konfor sağlayacak bu kombin sayesinde gün boyu iyi hissedeceksiniz.
 

Triko Elbise Altına Ne Giyilir?

Triko elbise altına dilediğiniz ayakkabıyı kullanabilirsiniz. Triko kumaşı daha çok soğuk aylar ile bağdaştırıldığı için bot, çizme tarzı ayakkabılar daha iyi uyum sağlayacaktır. Eğer sonbahar aylarında giyecekseniz, elbisenin altına spor bir ayakkabı da kullanabilirsiniz. Kış içinse uzun çizmeler ve kısa/uzun botlar çok güzel bir tamamlayıcı olacak. Dilvin online mağazamızda yer alan triko elbise modelleri arasından bedeninize ve kendinize en yakışanı seçebilir, güzel bir ayakkabı ile de kombininizi tamamlayabilirsiniz.