Seçili Filtreler: Uzun   Hepsini Sil

Kategorinin Çok Satanları


Uzun Elbise Modelleri & Uzun Elbise Fiyatları - Dilvin

Uzun Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Uzun elbise çeşitleri kadınların gardıroplarından asla ayırmadıkları elbiselerden bir tanesidir. Hem kombinleme kolaylığı hem de gün boyu rahat hissettirmeleri açısından favorileri haline gelmiştir. Son dönemde artan farklı çeşitleriyle siz de uzun elbise konforundan vazgeçemeyeceksiniz. Uzun elbiselerin boyu da kendi içerisinde değişiklik gösterebilir. Bileğin üzerinde biten elbiseler, zaten bilek boyunu kestiği için bir de onun üstüne bileği saran ya da bileğin üzerinde biten ayakkabılar tercih etmek yanlış bir kullanım olacaktır. Bilekte biten ayakkabılar ya da spor ayakkabılar uygun bir kullanım olacaklardır. Daha kısa boydaki uzun elbiseler içinse kısa botlar tercih edilebilmektedir. Bu boydaki elbiseler bileği kesmedikleri için bilekte ya da bilek üzerinde ayakkabılar tercih edilebilir. Son dönemlerde uzun elbiseler ile çizme giyme modası da başlamıştır.
 

Uzun Elbise Boyu Nasıl Olmalı?

Elbise boyuna kendi boyunuza göre karar vermeniz gerekmektedir. Eğer çok uzun boyluysanız bileğinizi gösteren bir elbise tercih etmeniz daha doğru olacaktır.
 

Uzun Elbise Nasıl Kombinlenir?

Uzun elbise dendiği zaman kafanızda bir sürü kombin canlanabilir. Bunları uygulamak da çok kolaydır. Elbisenizin boyuna göre tercih ettiğiniz şık bir ayakkabı sayesinde kombininiz neredeyse tamam. Dilerseniz isteğe göre aksesuar olarak bir çanta ya da bir şal kullanabilirsiniz. Eğer soğuk havalarda tercih ediyorsanız, üzerinize bir ceket de alabilirsiniz ve kombininizi tamamlayabilirsiniz.
 

Uzun Elbise Üstüne Ne Giyilir?

Elbiseler kısa kollu ve askılı olabileceği gibi uzun kollu da olabilirler. Eğer uzun kollu bir elbise tercih edecekseniz üzerinize hafif bir ceket ya da şal alabilirsiniz. Fakat kısa kollu ya da askılı bir elbise seçiminde bulunacaksanız mevsime göre üzerinize almanız gereken ürün değişiklik gösterebilir. Farklı çeşitlerdeki uzun elbise modelleri için Dilvin online mağazamızı ziyaret etmeyi unutmayın.