Kadın Blazer Ceket Modelleri ile Şıklığınızı Yansıtın

Blazer Ceket İçine Ne Giyilir?

Blazer ceket her ne kadar erkeklerle bağdaştırılan bir kıyafet de olsa özellikle son birkaç senedir kadınların da çok sıklıkla tercih etmeye başladıkları ürünlerden bir tanesi olmaktadır. Blazer ceket içine bir kadın tişört , gömlek ve diğer bütün kıyafetler giyilebilmektedir. İş hayatında çok fazla tercih edilen bu ceketler artık günlük hayat kullanımına da uyarlanmışlardır.
 

Blazer Ceket Altına Ne Giyilir?

Blazer ceket altına yüksek bel pantolonlar, kumaş pantolonlar giyilebilmektedir. Özellikle pantolon ile kullanıldığı zaman çok daha şık duran bu ceketleri tamamlamak için spor ayakkabı, topuklu ayakkabı veyahut kendinize yakıştırdığınız bir botu tercih edebilirsiniz.
 

Blazer Ceket Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Eğer ceketi iş hayatında kullanacaksanız yani daha casual bir hava verecekseniz, siyah topuklu ayakkabılar çok şık bir tamamlayıcı olmaktadır. Özellikle de iş hayatının ciddiyetine yakışan stiletto topuklu ayakkabılar ile iş yerinde bile şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Aynı stiletto kombinini gece için de çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ceketin içindeki gömlekten kurtulup askılı ya da şık bir bluz ile kombini kolayca değiştirebilirsiniz. Blazer ceketler ayrıca günlük olarak sadece iş hayatında değil her an kullanılabilmektedir. Günlük kombininizi daha da rahat bir hale getirmek için düz tabanlı bir spor ayakkabı kullanabilirsiniz.
 

Blazer Ceket Ne Zaman Giyilir?

Blazer ceket yapacağınız kombinler kategorize edildiği zaman genel olarak her zaman giyilebilmektedir. Kadınların genellikle kumaş pantolon üstüne tercih ettikleri bu parçalar, iş hayatında sıklıkla karşımıza çıkıyor. Son dönemin artan salaş modası ile beraber gece hayatında da görebileceğimiz blazer ceketler, büstiyer ve askılı atletler ile bir anda çok şık bir gece kıyafeti olabiliyor. Dilediğiniz zaman giyebileceğiniz bütün blazer ceketlere Dilvin online mağazamızdan ulaşabilirsiniz.