İçerik Detay

Hırkalar Nasıl Kombinlenir?

Hırkalar Nasıl Kombinlenir?

 •  22.02.2023
 •  
Hırka ismi duyulduğunda her kadının içini bir sıcaklık kaplar. Çünkü özelikle soğuk kış günlerinde verdiği huzur ile daha rahat bir gün geçirmeyi kolaylaştırır. Aynı zamanda da kıyafet uyumunu bir parça daha güzelleştirir. Tabi kadınlar için Hırkalar Nasıl Kombinlenir? Sorusuna dair detayları bilmekte büyük kolaylık sağlar. Bizler de bu yazımızda Kadın Hırka Modelleri Nelerdir? Kadın Hırka Modelleri Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir? Hırka İle En çok Kombinlenen Kıyafetler Nelerdir? Gibi soruları ve cevapları sizlerle buluşturuyoruz.
Detay
Kadın Yüksek Bel Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Kadın Yüksek Bel Pantolon Nasıl Kombinlenir?

 •  22.02.2023
 •  
Kadınlar için yüksek bele sahip olmak belirli avantajların yanında dezavantajları da beraberinde getirir. Bu noktada ise En önemli sorun Kadın Yüksek Bel Pantolon Nasıl Kombinlenir? Sorusuna kendiniz adına en uygun ürünü seçebilmektir.
Detay
Peluş Kaban Sıcak Tutar Mı?

Peluş Kaban Sıcak Tutar Mı?

 •  22.02.2023
 •  
Kadınlar için kış aylarında özellikle soğuk günlerde en önemli unsur vücut sıcaklığının her daim korunabilmesidir. Bu noktada son yıllarda popülerliği artan peluş kabanlarda da kadınlar olarak sıklıkla duyduğumuz peluş kaban sıcak tutar mı ? Sorusu gündemde yer alır. Bizlerde bu yazımızda peluş kaban seçerken nelere dikkat etmeliyiz? En çok tercih edilen peluş kaban renkleri nelerdir? Kadın peluş kaban altına ne giyilir gibi soru ve cevapları sizler için derledik.
Detay
Kadın Blazer Ceket İçine Ne Giyilir?

Kadın Blazer Ceket İçine Ne Giyilir?

 •  22.02.2023
 •  
Kadınların mevsim fark etmeksizin en çok tercih ettikleri üst giysisi blazer ceketlerdir. Günlük hayatta ve iş yerlerinde kombinleri süsleyen blazer ceketler için en merak edilen soru ise kadın blazer ceket içine ne giyilir sorusudur. Bizler de bu yazımızda kadınlar blazer ceket seçerken nelere dikkat etmelidir? Kadın blazer ceket kombininde en çok tercih edilen iç kıyafetleri nelerdir? En çok tercih edilen kadın blazer ceket kombinleri nelerdir gibi soruları sizler için yanıtlıyoruz.
Detay
Kadın Kot Pantolon Nasıl Seçilir?

Kadın Kot Pantolon Nasıl Seçilir?

 •  10.05.2023
 •  
Kot pantolonlar hem erkek hem de kadınlar için uyarlanabilirliği ile kombinlerin vazgeçilmez parçasıdır. Son yıllarda kadınların da favorileri arasına giren bu pantolonlar için en önemli konuda kadın kot pantolon nasıl seçilir? Sorusu ve cevabıdır. Bu minvalde derlenen kot pantolon seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Kadın kot pantolon üzerine ne giyilir? En çok tercih edilen kadın kot pantolon kombinleri nelerdir? Soru ve cevaplarının yer aldığı yazımızı keyifle okuyabilirsiniz. 
Detay
Kadın Kot Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Kadın Kot Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

 •  10.05.2023
 •  
Kot pantolonlar kadınlar için her mevsim kombin ve giyim konusunda da hem kolaylık hem de şıklık sağlarlar. Tabii bunda altına seçilen ayakkabının da önemi büyüktür. Bu noktada sorun yaşayan her kadın da doğal olarak kadın kot pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir? Sorusuna cevap arar. Bizler de bu yazımızda ayakkabı seçiminde nelere dikkat etmeliyiz? En çok tercih edilen ayakkabılar hangileridir? Kot ve ayakkabı ile uyumlu kombinler hangileridir? Gibi soruları sizler için yanıtlıyoruz.
Detay
Basic Parçalar İle Kombin Nasıl Yapılır?

Basic Parçalar İle Kombin Nasıl Yapılır?

 •  10.05.2023
 •  
Basic parçalarla kombin yapmak her kadın için keyifli ve sunacağı dış görüntü ile de tercih edilebilirliği yüksek seçenekler arasında yer alır.  Tabi bu uyumu yakalayabilmek için basic parçalar ile kombin nasıl yapılır? Sorusuna en net cevabı verecek tarzı yakalamak gerekir.  Bizlerde buna binaen derlediğimiz yazıda basic parçalar nelerdir? Basic parçaları seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Basic parçalar ile en çok yapılan kombinler nelerdir? Gibi soruları sizler için yanıtlıyoruz. 
Detay
Crop Top Nedir, Nasıl Kombinlenir?

Crop Top Nedir, Nasıl Kombinlenir?

 •  10.05.2023
 •  
Her geçen yıl moda trendlerinde belli başlı kıyafet ve ürünler her daim öne çıkmayı başarmıştır. Son yıllarda kadınlar açısından da crop toplar hem alışveriş hem de kombin seçeneklerindeki yerini giderek sağlamlaştırmaktadır. Tabi aşina olmayanların crop top nedir, nasıl kombinlenir? Sorularına da duyar gibiyiz. Bizler de bu yazımızda crop top nedir? Crop top seçerken nelere dikkat edilir? En güzel crop top kombinleri nasıl oluşturulur? Gibi soruları sizler için cevaplayacağız.
Detay
Hangi Tarz Pantolon Zayıf Gösterir?

Hangi Tarz Pantolon Zayıf Gösterir?

 •  10.05.2023
 •  
Kadınlara, dışarıdan bakan herkes için zayıf bir görünüme sahip olması oldukça mutluluk vericidir. Bu noktada da en önemli seçim doğru pantolonu bulabilmektir. Haliyle de her kadın namına hangi tarz pantolon zayıf gösterir? Sorusunun cevabı büyük önem kazanır. Bizlerde bu yazımızda zayıf görüntü için pantolon seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Zayıf gösteren pantolon çeşitleri nelerdir? Zayıf gösteren pantolonlar ile en çok yapılan kombinler nelerdir?  Gibi soruları ve cevaplarını sizler için yanıtlayacağız.
Detay
Kadın Jogger Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Kadın Jogger Pantolon Nasıl Kombinlenir?

 •  10.05.2023
 •  
Jogger pantolonları tercih eden her kadın kombin konusunda yakaladığı uyumu gördüğü andan itibaren elbise dolaplarında bu pantolonlara çok daha fazla yer ayırıyor. Tabi bu noktada en önemli husus ise kadın jogger pantolon nasıl kombinlenir? sorusuna en iyi tarz ile karşılık verebilmektir. Bizlerde bu yazımızda jogger pantolon nedir? jogger pantolon seçerken nelere dikkat etmeliyiz? en iyi jogger pantolon kombinleri hangileridir? gibi soru ve cevapları sizler için derledik.
Detay
Kadın Sweatshirt Altına Nasıl Pantolon Seçilir?

Kadın Sweatshirt Altına Nasıl Pantolon Seçilir?

 •  10.05.2023
 •  
Sweatshirtlerin kadınlar için hem günlük hem de kombinleri içindeki paylarının her geçen gün arttığı düşünüldüğünde altına giyilecek olan pantolonun da büyük önem taşıdığı aşikardır. Bu sebeple birçok kadın sweatshirt altına nasıl pantolon seçilir? sorusunun cevabını arıyor. Bizlerde bu yazımızda sweatshirt altına pantolon seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Sweatshirtle uyumlu pantolon modelleri nelerdir? En çok kombinlenen sweatshirt ve pantolon modelleri hangileridir? sorularını sizler için cevaplayacağız.
Detay
Kadın Sweatshirt Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Kadın Sweatshirt Modelleri Nasıl Kombinlenir?

 •  10.05.2023
 •  
Sweatshirtler kadınların elbise dolaplarındaki varlığını her daim koruyan ve artıran bir ivmeye sahiptir.  Bunda her daim giyilebilir olmaları ise en büyük etkendir. Bu noktada önemli olansa kadın sweatshirt modelleri nasıl kombinlenir? sorusunun cevabının karşılığını kendimizce bulabilmektir. Bizlerde buna istinaden derlediğimiz yazıda kadın sweatshirt modelleri nelerdir? kadın sweatshirt kombinlenirken nelere dikkat etmeliyiz? en çok kombinlenen sweatshirtler modelleri hangileridir? sorularını sizler için cevaplıyoruz. 
Detay
Kaliteli Kumaş Pantolon Nasıl Anlaşılır?

Kaliteli Kumaş Pantolon Nasıl Anlaşılır?

 •  10.05.2023
 •  
Kadınlar için giydiği her kıyafet gibi kumaş pantolonlarında kaliteli ve kullanılabilir olması oldukça değerlidir. Bu bağlamda da alışveriş yaparken kaliteli kumaş pantolon nasıl anlaşılır? sorusuna en iyi cevabı da doğru seçimler yaparak vermek gerekecektir. Buna binaen hazırladığımız, kaliteli kumaş pantolon nasıl olmalı? kumaş pantolon altına hangi tür ayakkabı giyilir? kumaş pantolon üstüne en çok tercih edilen kıyafetler hangileridir? gibi soruların yer aldığı yazımızı keyifle okuyabilirsiniz. 
Detay
Kapüşonlu Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

Kapüşonlu Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

 •  10.05.2023
 •  
Spor duruşu ve rahatlığı seven her kadın için kapüşonlu sweatshirtlerin yeri her zaman ayrıdır.  Bu bağlamda kadınlar özelinde kapüşonlu sweatshirt nasıl kombinlenir? sorusu her zaman gündemdeki yerini korumay ıda başarmıştır. Bizlerde bu yazımızda kapüşonlu sweatshirt özelikleri nelerdir? Kapüşonlu sweatshirt seçerken nelere dikkat etmeliyiz? En çok tercih edilen kapüşonlu sweatshirt kombinlenleri nelerdir?
Detay
Kısa Hırkalar Nasıl Giyilir?

Kısa Hırkalar Nasıl Giyilir?

 •  10.05.2023
 •  
Kısa hırkalar belli başlı dönemlerde geçerliliğini kaybetmiş gibi görünse de son yıllarda birçok kadın tarafından tercih edilerek kendini tekrardan zirvelere doğru taşıyor. Tabi bu noktada en can alıcı konu ise kısa hırkalar nasıl giyilir? Noktasında yanlış bilinen doğrulardır. Bizlerde bu yazımızda kısa hırkalar ne zaman giyilir? Kısa hırka seçiminde nelere dikkat etmeliyiz? Kısa hırka kombinleri nasıl yapılır? gibi soruları ve cevaplarını sizler için derledik.
Detay
Palazzo Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Palazzo Pantolon Nasıl Kombinlenir?

 •  10.05.2023
 •  
Palazzo pantolonlar her geçen yıl kadınların alışverişlerindeki yerini daha da fazla artırmaktadır. Bu noktada en merak edilen konu ise palazzo pantolon nasıl kombinlenir? sorusudur. Bizlerde bu yazımızda palazzo pantolon nedir? palazzo pantolon özelikleri nelerdir? palazzo pantolonla en çok kombinlenen kıyafetler nelerdir? gibi soruları ve cevapları sizler için derledik. 
Detay
Peluş Mont Nasıl Yıkanır?

Peluş Mont Nasıl Yıkanır?

 •  10.05.2023
 •  
Her kıyafette olduğu gibi kadınlar için peluş montların da yıkanması konusunda bazı ince ayrıntılar bulunur. Bu sebeple birçok kadın peluş mont nasıl yıkanır? sorusuna cevap aramaktadır. Bizler de bu yazımızda peluş mont yıkarken nelere dikkat etmeliyiz?  peluş mont elde yıkanır mı ? her peluş mont makinede yıkanır mı? gibi soruları sizler için cevaplayacağız.
Detay
Pileli Etek Nasıl Kombinlenir?

Pileli Etek Nasıl Kombinlenir?

 •  11.05.2023
 •  
Pantolonun içinde sıkılan ve farklı seçenekleri de değerlendirmek isteyen her kadının elbise dolabında muhakkak pileli etekler bulunur.  Buna binaen de her kadın pileli etek nasıl kombinlenir? sorusuna en doğru cevabı arar. Bizlerde bu yazımızda pileli etek seçerken nelere dikkat etmeliyiz? en çok kullanılan pileli etek modelleri nelerdir? en çok kombinlenen pileli etek kombinleri hangileridir? gibi soruları sizler için derledik. 
Detay
Tayt Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tayt Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 •  11.05.2023
 •  
Taytlar bünyesinde barındırdığı özellikler ile kadınların giyim tercihleri konusunda da son yıllarda çeşitli kombin varyasyonlarındaki yerini hızla almış durumda. Ancak doğru seçim için her kadının tayt alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? sorusu da her daim gündemdeki yerini koruyor.  Bizlerde bu yazımızda taytın sağladığı yararlar nelerdir? tayt seçiminde hangi hususlar dikkate alınmalıdır? tayt ile kombin nasıl yapılır? gibi soruları sizler için yanıtlıyoruz.
Detay
Vücut Tipine Göre Pantolon Nasıl Seçilir?

Vücut Tipine Göre Pantolon Nasıl Seçilir?

 •  11.05.2023
 •  
Vücut tipi pantolon seçiminde, her kadın için belli başlı farklılıkları da beraberinde getirir. Bu bağlamda vücut tipine göre pantolon nasıl seçilir? sorusu son derece önemlidir. Bizler de bu yazımızda kadın vücut tipleri nelerdir? hangi vücut tipi nasıl olur? hangi vücut tipi hangi pantolonla uyumludur? gibi soruları sizler için yanıtlıyoruz.
Detay
Sonbahar Modasında Neler Var?

Sonbahar Modasında Neler Var?

 •  18.08.2023
 •  

Sonbahar, renklerin yumuşak tonlarıyla doğanın dönüşümünü yansıtan bir mevsimdir. Sonbahar modası da bu doğal güzellikten ilham alarak kendini gösterir. Sonbahar'da da trendleri yakalamak ve şıklığınızla dikkatleri toplamak için detaylar yazımızın devamında...

Detay
Trençkot Boyu Nasıl Olmalı?

Trençkot Boyu Nasıl Olmalı?

 •  18.08.2023
 •  

Serin havalarda kadınların kurtarıcı parçası trençkotun her kadının dolabında kuşkusuz bulunması gerekiyor. Ancak hangi trençkotu hangi boyda giymemiz gerektiği ise oldukça önemli. Trençkot boyuna dair tüm detaylar yazımızın devamında...

Detay
Güz Modasına Blazer Ceket Modelleri Damga Vuruyor

Güz Modasına Blazer Ceket Modelleri Damga Vuruyor

 •  8.09.2023
 •  

Blazer ceketler, hem günlük kullanıma hem de iş hayatına uyum sağlayabilen eşsiz parçalardan biridir. Her an şık olmayı tercih eden kadınlar için bahar ve güz modasının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Blazer ceket modelleri ve kombin önerileri yazımızın devamında...

Detay
Zamansız Şıklığın Parçası Triko İle Modern Ve Çarpıcı Görünün

Zamansız Şıklığın Parçası Triko İle Modern Ve Çarpıcı Görünün

 •  8.09.2023
 •  

Triko, genellikle örgülenmiş ya da çekilmiş ipliklerden üretilmiş olan esnek ve aynı zamanda yumuşak kumaştır. Triko; kazak, etek, elbise, etek, pantolon, şapka ve eldiven olarak karşımıza çıkar. Triko giyim parçaları ve kombin önerileri ile çarpıcı görünmenin püf noktaları yazımızın devamında....

Detay
Çizgili Kazaklar Nasıl Kombinlenir?

Çizgili Kazaklar Nasıl Kombinlenir?

 •  14.11.2023
 •  

Çizgili kazak, şıklık ve rahatlık arasında doğru bir uyum sağlayan kombinler arasında yer alır. Hem erkekler hem de kadınlar için bu stilin nasıl kombinleyeceği, günlük giyimden özel etkinliklere kadar birçok farklı durumunuzda gelişmenize yardımcı olabilir.  Çizgili kazak kombinlerine dair detaylı bilgi yazımızın devamında...

Detay
Triko Hangi Mevsimlerde Tercih Edilir?

Triko Hangi Mevsimlerde Tercih Edilir?

 •  14.11.2023
 •  

Triko giysiler, her mevsimde giyilebilen çok yönlü ve popüler bir giyim parçasıdır. Bu giyim türü, farklı mevsimlerde ve hava koşullarında tercih edilebilir. Triko kombin önerileri yazımızın devamında...

Detay
Dilvin ile Crop Top Stilleri: Günlükten Özel Günler İçin Trend Parçalar

Dilvin ile Crop Top Stilleri: Günlükten Özel Günler İçin Trend Parçalar

 •  24.12.2023
 •  

Günlük giyimden özel günlerde kullanıma uygun şık modellere kadar Dilvin’in çarpıcı crop top ürünleri ile tanışın! Tarzınıza uygun modern bir dokunuş katacak olan bu modeller, günlük kombinlerin vazgeçilmez parçaları olabildiği gibi aynı zamanda özel günlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Crop Top modellere dair tüm detaylar yazımızın devamında...

Detay
Dilvin ile Bodysuit Elegansı: Her Gardıropta Olması Gereken Vazgeçilmez Parçalar

Dilvin ile Bodysuit Elegansı: Her Gardıropta Olması Gereken Vazgeçilmez Parçalar

 •  24.12.2023
 •  

Dilvin’in zarif bodysuit koleksiyonu, her kadının gardırobunda mutlaka olması gereken vazgeçilmezle parçaları içeriyor! Şık ve çok yönlü kullanılabilen bu ürünler, tarzınıza anında etki ederek zarafetinizi konuşturmanın en kısa yollarını oluşturuyor. Kaliteli ve şık bodysuit rehberi yazımızın devamında...

Detay
Dilvin ile Büstiyer Modası: Zarif ve Cesur Stil Seçenekleri

Dilvin ile Büstiyer Modası: Zarif ve Cesur Stil Seçenekleri

 •  18.01.2024
 •  

Dilvin, zarafetin ve cesaretin sembolü olarak tüm tasarım unsurlarını mükemmel bir şekilde harmanlayarak büstiyer modasında çığır açıyor. Zarif tasarım ile oluşturulan cesur stil, kadınların güçlü ve özgün bir duruş sergilemesine imkân sağlıyor. Dilvin ile büstiyer modası detayları yazımızın devamında...

Detay
Davet Gecesi Şıklığı: Unutulmaz Bir Yemeğe Özel Kombin Önerileri

Davet Gecesi Şıklığı: Unutulmaz Bir Yemeğe Özel Kombin Önerileri

 •  18.01.2024
 •  

Davet gibi unutulmaz geceleri en iyi şekilde değerlendirmek üzere etkinlik ile geçirecek kişiler, daha çok kombin önerileriyle şıklığı sağlamak isterler. Davet, yılbaşı gibi özel günlere şık ve zarif kombinler yapmanızı sağlayacak öneri listesi yazımızın devamında...

Detay
Hem Gece Hem Gündüz İçin Kurtarıcınız Kot Tulum Modelleri

Hem Gece Hem Gündüz İçin Kurtarıcınız Kot Tulum Modelleri

 •  23.02.2024
 •  

Kot tulumlar, modern kadınların gardırobunun kurtarıcı parçalarından biridir. Bu çok yönlü kıyafetler hem gündüz hem de gece giyilebilir. Kombin seçenekleri ve püf noktalar yazımızın devamında

Detay
Her Mevsime Uygun Hırka Modelleri ile Zamansız Bir Görünüm

Her Mevsime Uygun Hırka Modelleri ile Zamansız Bir Görünüm

 •  23.02.2024
 •  

Kıyafet seçimleri, tarzınızı yansıtan ve her mevsimde rahatlıkla giyilebilen parçalardan oluşmalıdır. Gardırobunuzun vazgeçilmez parçalarından biri olan hırkalar, zamansız bir görünüm sunar. Detaylar yazımızın devamında...

Detay
Etek Üstüne Ne Giyilir?

Etek Üstüne Ne Giyilir?

 •  26.08.2022
 •  
Bahar ve yaz aylarının sıcak günlerinde, rüzgarı teninizde hissetmenizi sağlayan, sizi şıklığın ötesine taşıyan binlerce farklı modelde etek, oldukça kolay bir şekilde kombinlenebilir. Pileli, düz, kalem, dar, geniş, uzun, kısa ve daha pek çok farklı kalıptaki etek, benzer tarzlardaki üst giyim ürünleriyle birlikte sizi dilediğiniz çıtaya taşıyabilir.
Detay
Mom Jean Nasıl Kombinlenir?

Mom Jean Nasıl Kombinlenir?

 •  26.08.2022
 •  
Son dönemlerde gençlerin ve kendini genç hissedenlerin dolaplarının vazgeçilmez parçaları haline gelen mom jeanler, alışılmışın dışında kalıplara sahiptir. Basen bölgesinden bol, yüksel bel ve boru paça şeklinde tasarlanan, 80’lerin, 90’ların kot pantolon modasını yansıtan bu muhteşem parçalar göze de oldukça güzel görünmektedir.
Detay
Elbise Boyu Nasıl Ölçülür?

Elbise Boyu Nasıl Ölçülür?

 •  26.08.2022
 •  
Özel günlerin yanı sıra gündelik hayatın da en sık giyilen kıyafetleri arasında yer alan elbiseler, vücudunuza oturduğunda sizi çok daha şık hale getirir. Oturabilmesi için ise doğru ölçülerde seçilmiş veya dikilmiş olması oldukça önemlidir. Elbise boyu ölçmek için mezura kullanmayı bilmek yeterlidir.
Detay
Uzun Kaban Nasıl Kombinlenir?

Uzun Kaban Nasıl Kombinlenir?

 •  26.08.2022
 •  
Kış mevsiminin en tarz dış giyim ürünleri arasında yer alan uzun kabanlar, kim giyerse giysin onu şıklığa taşıyan muhteşem ürünlerdir. Duruşları, uzanışları ve boyları sebebiyle ilk görüşte inanılmaz güzel bir etki yaratan uzun kabanları kombinlemek de oldukça kolaydır. Mevsimin kış olması sebebiyle ayakkabıdan çantaya, kazaktan pantolona seçenekler bir miktar daha kısıtlıdır. Fakat kaban kombininde belirleyici olan renktir.
Detay
Tayt Üstüne Ne Giyilir?

Tayt Üstüne Ne Giyilir?

 •  8.08.2022
 •  
Sportif tarzın vazgeçilmez giyim ürünlerinden birisi taytlardır. Pek çok farklı rengi ve kumaş seçeneği bulunan, inanılmaz bir rahatlıkla bedeninizi saran taytlar, croptan tişörte kazaktan sweatshirte pek çok farklı üst giyim ürünüyle kombinlenebilen kıyafetlerdir. Sahip olmak istediğiniz görünüme göre üzerine ne giyeceğinize karar verebileceğiniz ve Dilvin’in geniş yelpazesinde kendi zevkinize göre bulabileceğiniz onlarca tayt modeli bulunmaktadır.
Detay
Jogger Kalıp Ne Demek?

Jogger Kalıp Ne Demek?

 •  8.08.2022
 •  
Jogger kalıp ne demek? Jogger kalıp bol kesim, yumuşak kumaşlardan üretilmiş pantolonları tarif etmek için kullanılan bir terim. Rahatlığıyla kendisini gösteren jogger pantolonlar hem klasik hem de spor tarzda giyinen herkese hitap edebiliyor. Daha fazla bilgi için yazımızı incelemeyi unutma!
Detay
Düz Siyah Elbise Nasıl Hareketlendirilir?

Düz Siyah Elbise Nasıl Hareketlendirilir?

 •  8.08.2022
 •  
Düz siyah elbise nasıl hareketlendirilir? Düz siyah elbiselerinizi hareketlendirirken size yardımcı olacak tüyolar blog yazımızda sizi bekliyor.
Detay
Dar Gelen Elbise Nasıl Genişletilir?

Dar Gelen Elbise Nasıl Genişletilir?

 •  8.08.2022
 •  
Dar gelen elbise nasıl genişletilir? Çeşitli sebeplerle artık içine giremediğiniz elbiselerin içine girmek iççin birden fazla yöntem bulunuyor. Dilvin blog yazımızda sizin bu yöntemlerden bahsettik!
Detay
Bol Gelen Tayt Nasıl Daraltılır?

Bol Gelen Tayt Nasıl Daraltılır?

 •  29.07.2022
 •  
Hangi giyim ürünü olursa olsun, daraltma dendiğinde akla ilk olarak sıcak su kullanımı gelir. Kumaşların dokuma aralıklarını kapatan yüksek sıcaklıktaki sular, taytın ve diğer tüm kıyafetlerin daralmasını da sağlar. Özellikle polyester, polyamid gibi esneme kat sayısı yüksek olan taytlarda sıcak su ile daraltma işlemi, terziye gitmeden veya ürün değişikliği yapmadan önce denenmesi gereken adımdır.
Detay
Crop Altına Ne Giyilir?

Crop Altına Ne Giyilir?

 •  28.07.2022
 •  
Son dönemlerde her yerde görülebilen crop çeşitleri, özellikle sıcak havaların hissedilmesiyle beraber herkes tarafından tercih edilir hale geldi. Bu rahat giyim ürünleri ile hangi kıyafetlerin giyilebileceği de ayrı bir merak konusu oldu.
Detay
Blazer Ceket Nasıl Kombinlenir?

Blazer Ceket Nasıl Kombinlenir?

 •  28.07.2022
 •  
Blazer ceketler, farklı renk ve modelleri ile büyülemeye devam ediyor. Birbirinden şık klasik kesimlerin yanı sıra modern çizgilerin de eklendiği blazer ceketleri artık sokakta kadınların üzerinde sık sık görmek mümkün. Bu durum bir yandan kombin kolaylığı yaratsa da farklılık arayışını da körüklüyor.
Detay
Casual Giyim Tarzı Nedir?

Casual Giyim Tarzı Nedir?

 •  18.04.2022
 •  
Casual giyim tarzı nedir? Rahat ve şık tarzın yansıtıcısı olan casual giyim kombinleri ile her yerde tarzınızı yansıtın. Zamansız kombinleri keşfetmek ve casual giyim tarzını denemek isteyenler için detaylar yazımızda!
Detay
Sonbahar Modasında Neler Var?

Sonbahar Modasında Neler Var?

 •  18.08.2023
 •  

Sonbahar, renklerin yumuşak tonlarıyla doğanın dönüşümünü yansıtan bir mevsimdir. Sonbahar modası da bu doğal güzellikten ilham alarak kendini gösterir. Sonbahar'da da trendleri yakalamak ve şıklığınızla dikkatleri toplamak için detaylar yazımızın devamında...

Detay