Mini Etek Modelleri ve Rengarenk Etek Çeşitleri Dilvin'de

Mini Etek Üstüne Ne Giyilir?

Mini etekler kadınların en sevdikleri etek modellerinden bir tanesidir. Özellikle de akşam dışarı çıkılacağı zaman çok sıklıkla tercih edilen bu etekler, çizme bot tarzı ayakkabılar ile eşsiz bir görüntüye sahip olmaktadır. Mini etek aklınıza gelen her türlü üst giyim ürünü ile kombinlenebilir. Gömlekler, eğer günlük bir kullanım için tercih edecekseniz tişörtler, önemli bir akşam yemeği için saten bluzlar gibi kıyafetler eteğinizi çok şık bir şekilde tamamlayacaktır.
 

Mini Etek Altına Ne Giyilir?

Mini etek dizin üzerinde biten etek modelleri olduğu için çizmeler ile kullanıldığı zaman çok şık durmaktadır. Eğer eteğiniz kumaş bir etekse deri bir çizme hem bacaklarınız güzel gösterecek hem de eteğinize çok şık bir şekilde eşlik edecek. Ekose mini etek modelleri daha günlük ve daha spor kullanımlar için tercih edilmektedir. Dolayısıyla ekose etek modellerinin altına düz tabanlı bir spor ayakkabı ya da loafer tip ayakkabılar çok şık duracaktır. Bu şekilde hem şıklığınızdan hem de rahatlığınızdan ödün vermemiş olacaksınız!
 

Siyah Dar Mini Etek Üstüne Ne Giyilir?

Mini etek modelleri bol olabileceği gibi vücudunuzu saracak dar modelde de olabilirler. Eğer dar bir mini etek tercih edecekseniz, üzerine bol bir üst giyim ürünü tercih edebilirsiniz. Bol kazaklar, bol ve salaş duran gömlekler siyah renkteki bu eteğinize çok yakışacak.
 

Kışın Mini Etek Nasıl Giyilir?

Kış aylarında etek nasıl giyilir sorusu en çok merak edilen sorulardan bir tanesidir. Kısa eteğinizin altına giyeceğiniz uzun bir çizme ve eteğin üzerine tercih edeceğiniz triko ya da yünlü bir kazak ile kışa hazırsınız. Kış kombinlerinizi Dilvin online mağazamızda yer alan ürünlerle tamamlayabilirsiniz.